יום חמישי, 3 בנובמבר 2016

תקרות נמתחות לחדר ילדים

תקרות נמתחות לחדר ילדים

אחת מהדרכים המעניינות והאקטואליות ביותר לעיצוב הבית היא באמצעות תקרות מתוחות לחדר ילדים. עיצוב מסוג זה מעניק ערך מוסף בלתי נדלה לחדר, משום שהתקרה הופכת למעשה לתפקד כמו הרצפה, ולהיות משטח מעוצב, ולא בהכרח משטח חלק בצבע לבן, עשוי בטון. איך עושים את זה? באמצעות הנמכת התקרה עם לוחות גבס. בשל כך שהגבס הוא חומר נמתח, ולא חומר שביר כמו בטון, ניתן לחצוב בלוחות עצמם פיתוחים עיצוביים, לצבוע את הלוחות ולבצע עוד מגוון פורמטי עיצוב שיהפכו למעשה את התקרה שלכם מעוד דופן ביתי לשכבה מעוצבת ברמה של הרצפה, ולעתים אפילו למעלה מכך.

מה עושים בשיפוץ שמטרתו היא תקרות נמתחות לחדר ילדים?

בשיפוץ כזה, יש להדביק על התקרה לוחות גבס. ההדבקה נעשית על ידי מומחי עבודות גבס, אשר מנמיכים במספר מילימטרים/סנטימטרים את התקרה. על השכבה המונמכת ידביקו המומחים שלנו פיתוחי גבס עיצוביים, ויצבעו את הלוחות בשתי שיטות: בצבע חי מיוחד עבור גבס, או באמצעות מתיחת בדי PVC או פוליאסטר המיועדים ללוחות גבס. בדים אלו ייראו בדיוק כמו צבעים, ממש כשם שטפטים הם חיקוי של הצבע לקיר.

כיצד ניתן לשנות את השיפוץ ברבות השנים, כרצוננו?

ניתן להזמין את החברה המתקינה, כלומר – אותנו, על מנת שנחליף לכם את בדי המתיחה, או נוריד באמצעות חומר מסיר צבע את שכבת הצבע החי ונצבע בגוון אחר. ניתן גם לפרק פיתוחי גבס ולהדביק פיתוחים אחרים במקומם. השינויים הללו, בשונה משינויים שצריך לעשות בבטון, אינם מורכבים ואינם מצריכים חברת שיפוצים, אלא רק אותנו – כחברה העמלה על עבודות גבס, מה שאומר - עלויות יותר נמוכות וביצוע עבודות בפרקי זמן קצרים בהרבה.

מהם החידושים בתחום התקרות הנמתחות בחדרי ילדים?

תקרות נמתחות ArtZone עם בדי מתיחה באיורי בעלי חיים, תקרות מתוחות עם בדי מתיחה עם איורי דמויות ילדים, צבעי רקיע, צבעי שמש, וצבעים כהים - תלוי בעיצובו של החדר ובניסוח עיצוב הבד/הצבע המתאים ביותר עבורו.

כיצד נדע למי לפנות לביצוע הפרויקט?

יש לפנות לחברה שתחום מומחיותה הוא עבודות הגבס הביתיות, ובפרט - מתיחת תקרה. לא כל חברה שיודעת לבנות כוננית גבס לספרים תדע למתוח לכם את התקרה. יש לבדוק זאת בכרטיס הביקור של החברה, באתר האינטרנט שלה, בדף הפייסבוק או בדף העסקי בגוגל.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה