יום רביעי, 29 ביוני 2016

חדרי נוער - המדריך לרוכש

חדרי נוער - המדריך לרוכש

חברת מומחים לעיצוב חדרי ילדים ונוער תסייע לכם בעיצוב החדר – החל מבחירת המיטות וספות הנוער ועד לאפיון התקני האחסון, בחירתם והתקנתם. אנו נסייע לכם לגבש נוסחה מלאה גם לפינות איפור וטיפוח שונות ברחבי החדר. כך תעצבו את חדרי הנוער שלכם בהתאמה אישית לביתכם ולצרכים של הבן או הבת שלכם.

תכנון מערך המיטות והספות

אנו נסייע לכם לגבש תבנית עבור מיטות נוער וספות נוער נפתחות. האחרונות, משמשות חדרי נוער בעידן החדש, שכן זה התקן ישיבה נוסף שמאפשר לימוד בקבוצות בשעות היום ושינה עבור אדם נוסף בשעות הלילה. המעבר ממצב ספה למצב מיטה קל מאד, ויכול להיות מיושם בבטחה על ידי הנער או הנערה ללא סיוע מההורים. כמו כן, אנו נבחן תמיד את עיצוב החדר ונסייע בבחירת התקני שינה המתאימים לעיצוב. אנו גם נספק עצות מקצועיות בנושא בחירת המזרנים להתקנים השונים.

תכנון התקני האחסון

אנו נסייע לכם לגבש באופן מלא את התקני האחסון שלכם ברחבי החדר: התקנת מדפים, ארונות, שידות, מדפי כוורת ועוד התקני אחסון שעשויים לשמש את הבנים והבנות שלכם. אנו נסייע בתכנון התקני האחסון כך שיתאימו לעיצובו של חדר הנוער, בהתאם לצבע הקירות ורכיבי התאורה הקיימים בחדר.

תכנון פינת הטיפוח

אנו נמליץ על חיבור פינת הטיפוח לארון החדר באמצעות התקנת דלת עם מראה. בארון ההזזה, הדלת היא המראה, ובדלת הפתיחה המראה מותקנת בתוך הדלת. אם החדר גדול מספיק, ניתן להפריד, ולהתקין פינת טיפוח נפרדת על בסיס שידת טואלט ומראה התלויה מעליה. אנו נסייע לכם לבחור בשני המקרים את ההתקנים הכי מתאימים לחדרי הנוער מבחינת פרזול, מראה חיצוני וצורה חיצונית של כל רכיב טיפוח – מהשידה ועד המראה.

עלות חדרי נוער

עלות חדרי הנוער תלויה בחומרי העיצוב של הרכיבים השונים, ברמת הביקוש של דגמי הבוטיק השונים המשמשים את חדרי הנוער, ועוד: חדרי נוער עם מוצרים מבוקשים יתומחרו גבוה יותר מאשר חדרי נוער עם מוצרים להם נרשמה רמת ביקוש פחותה בקרב לקוחות. כמובן שזה לא גורע מאתנו לשמש בתפקיד המעצבים, תוך סיוע שלנו למצוא עבורכם את ההתקנים המעוצבים ביותר עבור חדרי הנוער שלכם.

פנו אלינו לגיבוש ועיצוב חדרי נוער!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה